Mycie ciśnieniowe dla przemysłu

Oferta dla firm

Poszukujesz profesjonalnych usług mycia ciśnieniowego dla swojej firmy?

Myjmen mycie ciśnieniowe

Myjmen oferuje szeroki zakres działań, który obejmuje czyszczenie powierzchni zewnętrznych: mycie kostki brukowej, placów, chodników, garaży, mycie przeszkleń, elewacji budynków czy ogrodzeń.

Jesteśmy również w stanie pomóc, w mniej typowych przypadkach, gdzie konieczne jest użycie profesjonalnych, przemysłowych myjek, które pracują wykorzystując bardzo wysokie ciśnienie.

Wykonywaliśmy już m.in. mycia po pożarze oraz czyszczenie bannerów reklamowych, czy wiat przystankowy, ale jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby naszych Klientów. Nie boimy się żadnego zlecenia! 

Wykorzystanie sprzętu i preparatów jest dostosowywane indywidualnie do każdego zlecenia, przy uwzględnieniu ewentualnego trudnego terenu, czy utrudnionego dostępu do wskazanego punktu. Jesteśmy przygotowani na sytuację, gdzie zaistnieje konieczność szczególnego zadbania o czyszczoną powierzchnię lub wykorzystania wyłącznie ekologicznych rozwiązań. Nasze doświadczenie i sprzęt którym dysponujemy to gwarancja dobrze wykonanego zlecenia – usunięcia zanieczyszczeń niezależnie od zaistniałej sytuacji.

Firma MYJMEN

Hydromonitoring. Usuwanie trudnych zabrudzeń przemysłowych

Do czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń przemysłowych wykorzystuje technikę hydromonitoringu. Dzięki temu możliwe są bardzo specjalistyczne usługi, takie jak usuwanie śladów korozji, bitumu, starych farb i starych tynków czy oznakowania poziomego.

Hydromonitoring to również skuteczna metoda skuwania betonu. Precyzyjnie kierowany strumień wody pozwala na przeprowadzanie celowanych prac rozbiórkowych. Ponadto w przeciwieństwie do młotów pneumatycznych nie powoduje wstrząsów całej konstrukcji, co ma znaczenie, kiedy prace przeprowadzane są w obiektach gospodarki wodnej czy na mostach.

Woda pod bardzo wysokim ciśnieniem sprawdza się również przy przygotowaniu powierzchni stalowych, betonowych, ceglanych. Precyzyjnie oczyszcza zabrudzoną bądź skorodowaną zewnętrzną warstwę podłoża i w ten sposób przygotowuje ją na dalszą obróbkę.

Zastosowanie

Od usuwania zabrudzeń przemysłowych po precyzyjne prace rozbiórkowe.

Korzyści

Metoda dostępna niemal w każdych warunkach. Ogranicza koszty. Nie powoduje wstrząsów.

Ekologia

Bezpiecznych dla zdrowia. Brak oparów chemicznych, odpadów i ścieków

Przewiń do góry