Mycie ciśnieniowe
kamienia, pomników, zabytków

Pomniki, zabytki czy nagrobki mogą być tworzone z różnych materiałów. Niezależnie od tego, czy wykonano je z kamienia, granitu czy też piaskowca, na wszystkie działają te same procesy, które wpływają na ich wygląd i zazwyczaj w sposób negatywny. Podobnie jest w przypadku kamiennych struktur na prywatnej posesji, które również wymagają czyszczenia. 

Czyszczenie powierzchni z kamienia naturalnego

Mycie wrzątkiem lub stosowanie innych domowych sposobów nie jest wówczas najlepszym wyborem. By cieszyć się najskuteczniejszym efektem czyszczenia przez dłuższy czas, skorzystaj z usług specjalistycznej firmy Myjmen. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnej myjki ciśnieniowej, gwarantujemy nie tylko pozbycie się zabrudzeń atmosferycznych, ale także uniknięcie uszkodzeń delikatnych struktur. Metodę usuwania zabrudzeń dobieramy na miejscu, po zweryfikowaniu z jakim materiałem mamy styczność oraz jakiego rodzaju zabrudzenia mamy usunąć.

W naszej ofercie znajduje się m.in.:

  • mycie nagrobków,
  • mycie pomników,
  • mycie obiektów zabytkowych,
  • mycie piaskowca, kamienia, granitu.

MYJMEN

Kompleksowa obsługa na terenie Legionowa, Warszawy i okolicznych miejscowości

Jeśli interesuje Cię nasza oferta – skontaktuj się z nami i umów dogodny termin usługi mycia grobów, pomników, zabytków lub innych struktur wykonanych z kamienia lub piaskowca.

Mycie ciśnieniowe kamienia: ogrodzeń, pomników

Co mówią
nasi Klienci?

Dowiedź się dlaczego warto wybrać firmę MYJMEN do mycia ciśnieniowego powierzchni z kamienia, pomników, zabytkowych nagrobków.

“Profesjonalna ekipa. Znakomity efekt końcowy.”
“Szybki termin realizacji. Warto.”
“Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Ta firma to fachowcy.”
Przewiń do góry